×

Historie hledání

ADS CENTRUM injector cleaner -- čistič palivové soustavy benzín, 375 ml TECFIC

  • Kód výrobce: TECFIC
  • Objednací kód: ADS TECFIC
  • Název: INJECTOR CLEANER -- ČISTIČ PALIVOVÉ SOUSTAVY BENZÍN, 375 ml

TEC2000 Fuel Injector Cleaner udržuje alkohol ve stabilní formě a účinně brání jeho rozděleni, odstraňuje vlhkost a vodu, zabraňuje tvorbě agresivní želatinové směsi, zabraňuje stopám po želatině v nádrži a palivovém systému, odstraňuje saze a uhelnaté usazeniny z horní části válců, čistí svíčky a obsahuje vynikající mazací komponenty, které chrání před opotřebením.


TEC2000 Fuel Injector Cleaner je tedy multifunkční čistič celého benzínového palivového systému, který je vhodný také pro promázávání trysek u vozidel s LPG:


- odstraňuje nečistoty a usazeniny v palivovém systému ve spalovacím prostoru, na ventilech a na Lambda sondě

- v palivovém systému na sebe váže vodu a zajistí její odstranění v průběhu hoření palivové směsi, zabraňuje tak zamrzání palivové soustavy, zabezpečuje správnou funkci karburátoru a vstřikovacích jednotek a tím kladně ovlivňuje spotřebu paliva

- jeho aplikace snižuje emise škodlivin ve výfukových plynech, odstraňuje korozi a brání jejímu utváření

- obsahuje mazací komponenty


APLIKACE JE MOŽNÁ TŘEMI ZPŮSOBY:

– Vyčištění palivové soustavy tzv. na přímo – „hadička“ od nádrže se zasune do nádoby s přípravkem a motor se nechá běžet na TEC2000 Fuel Injector Cleaner.

– Při výměně palivového filtru zalít nový filtr přípravkem TEC2000.

– Nalít TEC2000 Fuel Injector Cleaner do nádrže, kde je minimální množství paliva a nastartovat. Po 15 až 20 minutách motor vypnout a doplnit palivo.


*Čištění provádějte průběžně po 10 000 km nebo pravidelně přidávat do nádrže při každé předepsané kontrole (výměně oleje).